Awaryjne Otwieranie drzwi, zamków Tychy 24h

tel. 696-696-205


Uszkodzony zamek i co dalej?

awaryjne otwieranie zamka w drzwiachW kryzysowej sytuacji, gdy drzwi się zacięły i pomoc jest niezbędna, zaczynamy nerwowo dzwonić do znajomych czy do rodzinnych fachowców. Stres przybiera na sile, a drzwi, przy braku profesjonalnej pomocy, często są tak zdewastowane, że konieczna staje się dodatkowo drzwi, zamka, a nawet futryny.

Właśnie dlatego w sytuacji zacięcia się drzwi lub zamka należy przede wszystkim zadzwonić po specjalistę. Awaryjne otwieranie drzwi jest możliwe szybko i bez uszkodzeń, jeśli zostanie wykonane przez posiadających wiedzę i doświadczenie profesjonalistów.
Awaryjne otwieranie mieszkań, biur, magazynów, garaży to nasza specjalność! Właśnie dlatego powstało Pogotowie Zamkowe w Tychach. Dla Państwa jesteśmy do dyspozycji o każdej porze, czy w dzień, czy w nocy. Pogotowie Zamkowe w Tychach działa zawsze. Święta, weekendy, 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Wiedza i doświadczenie naszych techników to ciągłe szkolenia w zakresie bezinwazyjnego, awaryjnego otwierania zamków każdego producenta. Umiejętności i profesjonalizm w połączeniu z dyspozycyjnością są naszą wizytówką. Awaryjne otwieranie to nasza profesja.


Pomoc od zaraz, czyli Pogotowie Zamkowe w Tychach

Kto nie zna choć jednej osoby, która zgubiła klucze do mieszkania? Oczywiście drugi komplet ma np. małżonek, który jest w delegacji 200km poza Tychami. Każdy wezwałby w tym momencie fachmana, ale nie ma co się oszukiwać. Dzisiejsze systemy zabezpieczeń, zamki patentowe to ból głowy niejednego ślusarza.
Jeżeli chcemy oryginalny tort, to nie dzwoni się do piekarza, tylko do cukiernika. Dlatego gdy jest potrzebne awaryjne otwarcie drzwi, wzywamy Pogotowie zamkowe w Tychach.

Jesteśmy po to, by Państwu pomóc w takich właśnie nagłych sytuacjach.

Należy pamiętać, że awaryjnie otwieranie mieszkań nie oznacza dodatkowych kosztów renowacji drzwi czy wymiany. Drzwi można otworzyć bez uszkodzenia. Należy to zostawić specjalistom.

Regularne szkolenia i warsztaty to część naszych zajęć. Technologie i patenty tworzone przez producentów zamków i blokad drzwi podlegają ciągłym zmianom i rozwojowi. W tym zakresie jesteśmy na bieżąco – staramy się śledzić wszystkie rynkowe nowości. Profesjonalizm to znajomość swojego fachu i ciągłe szkolenie się w celu osiągnięcia perfekcji. Dlatego dla własnego bezpieczeństwa, nie przysparzania sobie niepotrzebnych kosztów i spokoju, w kryzysowej sytuacji wezwijmy profesjonalistę.


Profesjonalne usługi Pogotowia Zamkowego w Tychach

Profesjonalizm to jakość, dokładność i szybkość wykonania usługi. Dla naszego Pogotowia Zamkowego to podstawowe zasady działania. Dla Państwa wygody i z szacunku do Państwa czasu wykonujemy też inne specjalistyczne usługi.

naprawa zamków,
montaż i wymiana zamków,
awaryjne otwieranie samochodów,
ślusarstwo standardowe.

Dzisiaj koszty liczy każdy, dlatego warto powierzyć swoje potrzeby profesjonalistom, by mieć gwarancję jakości i nie przysparzać sobie dodatkowych wydatków w postaci wymiany drzwi po nieprofesjonalnie wykonanej usłudze. Jesteśmy liderami branży dzięki naszemu profesjonalizmowi i poszanowaniu klienta. To podstawa nowoczesnej, specjalistycznej firmy, jaką jest Pogotowie Zamkowe w Tychach.


Pogotowie Zamkowe w Tychach jest zawsze w zasięgu 24 godziny na dobę pod numerem: 696-696-205


Inne miasta: