Naprawa zamków Tychy 24h.

tel. 696-696-205

naprawiony zamek w Tychach


Nie każdy zamek trzeba od razu wymienić.

Gdy nastąpi awaria zamka zwykle od fachowca od razu pada propozycja jego wymiany. Przy dzisiejszych systemach zabezpieczeń, które znajdują się w drzwiach, wcale nie zawsze jest to konieczność. Często zdarza się, że wystarczy wymienić niewielką część. Zdajemy sobie sprawę, jakie pełna wymiana zamka może nieść ze sobą konsekwencje. Dlatego nasi Klienci wiedzą, że zależy nam na ich zadowoleniu, a my dokładamy wszelkich starań, aby konsekwencje awarii były dla nich jak najmniejsze. Pogotowie Zamkowe w Tychach to specjaliści, którzy znają się na swojej profesji. Ciągłe szkolenia prowadzone przez producentów najlepszych marek zabezpieczeń dają nam wiedzę i doświadczenie, jakich Państwo oczekujecie. Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Tylko u nas istnieje możliwość umówienia się, a naprawa zamka nastąpi w dniu o wygodnej dla Państwa porze. Naprawa zamków to nasza profesja, a zepsuty zamek to żadna tajemnica.

Psujący się zamek to ryzyko, na które pragniemy zwrócić Państwa uwagę. Nie warto czekać do ostatniej chwili. Jest możliwość uniknięcia poważnych konsekwencji i już teraz zadzwonić do Pogotowia Zamkowego w Tychach. Naprawa zamka to poprawa bezpieczeństwa, a bezpieczeństwo naszych klientów to podstawa naszego działania.

Specjaliści w Pogotowiu Zamkowym na terenie Tychów i okolic przeprowadzają naprawy szybko, profesjonalnie i dokładnie. Dzięki takiemu działaniu mamy pozycję lidera w branży. Tylko my jesteśmy dostępni o każdej porze dnia i nocy.

Nie ma zamków, których nie znamy. Doszkalanie techników Pogotowia Zamkowego w Tychach powoduje, że jesteśmy na bieżąco z każdym typem zamka i zabezpieczeń drzwi, jaki jest dostępny na rynku. W przypadku, gdyby jednak zamek nie nadawał się do naprawy lub naprawa zamka byłaby zbyt kosztowna, mamy w swojej ofercie zamki najlepszych marek. Oczywiście decyzję o tym podejmuje nasz Klient.


Kiedy zgłosić wadliwość zamka

Należy pamiętać, iż im wcześniej nastąpi zgłoszenie awarii zamka, tym mniejsze prawdopodobieństwo wymiany zamka.

Ze względu na specyfikę Pogotowia Zamkowego w Tychach przedstawiamy także inne nasze specjalności, które w kryzysowych sytuacjach są do Państwa dyspozycji:

montaż i wymiana zamków,
awaryjne otwieranie samochodów,
awaryjne otwieranie samochodów ,
ślusarstwo standardowe.

Nasze doradztwo techniczne doceniło wielu klientów. Dzięki naszej precyzyjnej pracy osiągnęliśmy wyniki, jakich może nam pozazdrościć konkurencja. Dzięki naszej dokładności i stałych szkoleniach jesteśmy liderami w branży w Tychach i okolicy.

Zadowolenie naszych klientów jest naszym kołem napędowym.


Pogotowie Zamkowe w Tychach jest zawsze w zasięgu 24 godziny na dobę pod numerem: 696-696-205


Inne miasta: