Montaż i Wymiana zamków w Tychach 24h.

tel. 696-696-205


Szybki i tani montaż zamków

Montaz i wymiana zamkow Tychy

Jakość usług, które oferujemy zapewniona jest dzięki precyzji wykonania i szybkości ich realizacji. Doświadczenie i wiedza, które zdobywamy na kolejnych szkoleniach pozwala nam na sprostanie nawet najbardziej wymagającym klientom. Właśnie montaż i wymiana zamków jest dla Pogotowia Zamkowego w Tychach ważną sprawą. Klient, który powierza nam swoje bezpieczeństwo i prywatność swojego domu zawsze czuje się pewny, że wymiana zamka będzie wykonana profesjonalnie.


Każdego dnia, o każdej porze.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdym momencie. Montaż i wymiana zamków jest przez nas dokonywana w wygodnym dla Państwa terminie i porze dnia, nawet gdy takowa potrzeba pojawi się w środku nocy.

Dla naszych klientów jesteśmy zawsze do dyspozycji, a oni nas za to doceniają.

Wymiana zamka wydaje się być prostą, standardową czynnością, lecz w dzisiejszych realiach rodzaje i różnice między zamkami sprawiają trudności wielu ślusarzom. Dlatego ciągle się szkolimy, aby podnosić nasze kwalifikacje i być zawsze na bieżąco z każdą nowinką techniczną na rynku. Umiejętności, doświadczenie i profesjonalny sprzęt wymagany przez producentów są naszymi atutami.

Montaż zamka to kwestia Państwa bezpieczeństwa. Naszym celem jest zadowolenie naszych klientów i zapewnienie najwyższych standardów i poziomu bezpieczeństwa. Po każdym montażu nowego zamka jest on przez nas testowany i sprawdzany. Nie wyobrażamy sobie, aby Pogotowie Ślusarskie w Tychach zostawiło montaż niedokończony. Zawsze wszystko musi być idealnie. Dla naszej firmy Państwa zaufanie stanowi priorytet.

Dla Państwa wygody w naszej ofercie mamy najwyższej klasy zamki, systemy antywłamaniowe. Wymiana zamka może być przez nas wykonana w drzwiach każdego typu: antywłamaniowe, metalowe, drewniane, zbrojone, w bramach garażowych w kasetkach sejfowych, czy nawet w skrzynce na listy. Każdy zamek możemy wymienić.

zamek nawierzchniowy przed założeniem u klienta zamki przeznaczone do wymiany


W czym jeszcze możemy pomóc

Ze względu na kompleksową obsługę, której Państwo oczekujecie polecamy również inne nasze awaryjne usługi:


awaryjne otwieranie mieszkań, drzwi,
awaryjne otwieranie samochodów,
naprawa Zamków ,
ślusarstwo standardowe.

Naszą firmę charakteryzuje nowoczesnemu sposób zarządzania i kadra profesjonalistów. Częste szkolenia naszych pracowników redukują ich czas pracy i podnoszą jakość świadczonych usług. To sprawia że jesteśmy liderami branży w Tychach


Pogotowie Zamkowe w Tychach jest zawsze w zasięgu 24 godziny na dobę pod numerem: 696-696-205


Inne miasta: